HAKKIMIZDA

Hermes İletişim olarak Telekomünikasyon sektörüne yenilikçi ve farklı bakış açıları getirerek, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetleri sunmak hedefiyle 2001 yılında kurulduk.

Kurulduğumuz günden bu yana 3 temel değeri ön planda tutarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza güvenilir, sürekli, yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran servisler sunmak adına; şirketimizin kurumsallaşma yönündeki çaba ve faaliyetlerine azami zaman ve kaynak ayırmaktayız.

Günümüzde ise V.A.S. Telekom olarak sunduğumuz bir çok hizmetin yanı sıra Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ile iş ortaklığına Hermes İletişim olarak devam etmekteyiz, birlikte çalıştığımız operatörlerin alt yapılarını kullanarak her büyüklükteki firma ve kişilere, uygun maliyetli iletişim çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Toplu mesajlaşma, mobil pazarlama, telekomünikasyon çözümleri ve e-mail pazarlama hizmetimizi tek platform üzerinde kolayca yapabileceğiniz İletişim Makinesi ile; Türkiye’de ilk ve tek hepsi bir arada dijital pazarlama servisini sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Sağladığımız başarılar ile 2007 yılından itibaren üretimdeki hedeflerimizi ön planda tutarak; hayatı kolaylaştıran ürünler tasarlamak ve bu ürünleri müşterilerimize sunmak için AR – GE faaliyetlerine önemli kaynaklar ayırmaktayız.

2011 -2012 yılında Turkcell tarafından verilen “Etkin İletişim Juri Özel Ödülü” ‘nün sahibi olduk.

2014 yılında %58 büyüme ile Turkcell’in en çok büyüyen iş ortağı olduk. Halen Turkcell Gold Partner olarak ortaklığımıza devam etmekteyiz. Hermes İletişim olarak çalışmalarımıza sektörün öncü iletişim ve teknoloji firması olma vizyonu ile devam etmekteyiz.

Felsefemiz

Hermes İletişim olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı kendimize ilke edindik. Müşteri ve iş ortaklarımızı dinleyerek ve doğru anlayarak; onların ihtiyaçlarına çözüm üretmek ve yeni ürünler geliştirmek müşterilerimizin arzularını daima gerçekleştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Şirketimiz meraklı insanların iletişim teknolojileri sektörünün geleceğine dair; yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretme arzusu ile bir araya geldi.

Bizler meraklıyız ve merakımızın peşinden durdurulamaz bir deneme tutkusu ile gidiyoruz.

Hep daha iyisini yapmak ana motivasyon kaynağımız, beklentimiz ise müşterilerimizin hayatında çözüm ortağı olarak sağlam bir yer edinebilmiş olmak.

Meraklı olduğumuz kadar sabırlı, enerjik ve eğlenceliyiz. Eğlenceli olduğumuz kadar işkolik, akıllı, yaratıcı ve bilinçliyiz.

Hermes İletişim’i Hermes İletişim yapan yenilikçi ve çözüm odaklı hizmetlerinin yanı sıra çalışanlarıdır. Daima akıllı ve ne istediğini bilen kişileri işe alırız. Deneyimle birlikte yeteneğe de büyük önem veririz. Hermes İletişim çalışanları şirket için ortak amaç ve vizyonu paylaşır.

Sunduğumuz hizmetler, ürünler ve kurumsallaşma çalışmalarımızla daima marka değerimizi her geçen gün arttırmak ve bu marka değerini korumak, her bir çalışanın ortak hedefidir.

Hermes İletişim olarak çözüm odaklı, yenilikçi ve yaratıcı yeni ürünler geliştirerek birlikte çalıştığımız kurumlara ve iş ortaklarımıza daima daha fazlasını sunmaktayız. Bizler en büyük sorunları dahi yenilikçi ve farklı bakış açılarıyla çözmeye kararlıyız; bunu her defasında fikirle gerçekleştiriyoruz. Sektörde daima daha fazla ilklere imza atmak ve bu ilklerin müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm olabilmesi için AR – GE ve İnovasyon çalışmalarına önemli kaynaklar ayırmaktayız.


İletişim Makinesi, Hermes İletişim ve Reklam Danışmanlık Hizmetleri ‘nin tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir platformda bulabileceğiniz hepsi bir arada servisi olarak hizmet vermektedir.

Sesli Mesaj, inbound IVR, outbound IVR ve Faks hizmetleri V.A.S Telekominasyon güvencesi ile sunulmaktadır. V.A.S. Telekomünikasyon Bilişim Hizmetleri, BTK nın yetkilendirilmiş işletmeler listesinde 25.08.2011 tarihi itibariyle yer alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Turkcell Gold İş Ortağı olarak, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ad ve hesabına verilmektedir.

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Türk Telekom iş ortağı olarak, Türk Telekom İletişim Hizmetleri ad ve hesabına verilmektedir.

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Vodafone İş Ortağı olarak, Vodafone Telekomunikasyon A.Ş. ve Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

Firmamız ISO 27001 güvencesi ile uluslararası standartlara uygun bilgi güvenliğini sağlamaktadır.